EMOCE

Ty jsou důležité. Nebudete mít čas na myšlenky, jak vypadáte. Pracuji při focení tak, aby na fotkách bylo poznat, že si to užíváte a co jeden k druhému cítíte.

FOTEK JAKO KAPEK

Po focení mažu jen ty fotky, které se mi opravdu nepovedly a všechny nabídnu k výběru. Proč mít u sebe kopu fotek, které nejsou pro mě, ale pro vás?

(NE)UPRAVENÉ (NE)POSKYTUJI

Už jste to určitě slyšeli: “Neupravené fotografie neposkytuji!”. Já taky ne, protože žádné nemám. Hned po focení upravím všechny a teprve poté co uvidíte hotové fotky, si můžete vybrat kolik fotek chcete a kolik za ně zaplatíte. Množství není dáno balíčky, kde musí počet fotek sedět, můžete si vybrat prostě podle toho, které fotky se vám líbí.

PRO VŠECHNY

Ještě jste se nikdy fotit nebyli, jste nejistí a máte strach, že to nedopadne podle vašich představ? Nenutím vás rovnou kupovat balíčky o 15 a více fotkách. Nutná je jen záloha za čas, který spolu focením strávíme a podle toho, jak vše dopadne je už na vás, kolik výsledných fotek si odnesete.

TISK JE VE VAŠICH RUKOU

Neurčuji vám, jaký formát tištěných fotek dostanete. Místo toho vám raději poskytnu slevy k mým dodavatelům a vše si zařídíte podle vašich představ.

Kdo že to jsem?

Vše, co potřebujete o focení vědět, najdete krásně rozepsané v obchodních podmínkách. Ty byste si měli určitě přečíst ještě předtím, než se dostanete k rezervaci termínu.
Informace o cenách jsou samozřejmě v ceníku.

Kde mám své účty jak na facebooku, instagramu? Kde jinde si můžete prohlédnout moje fotografie?
Těch je spousta a tyto jsou mé nejpoužívanější.

Můžete se mi ozvat na sociálních sítích (facebook, instagram) nebo mi napište email.