O FOTOGRAFCE

Jmenuji se Daniela a jsem rodinná fotografka působící na Jižní Moravě. Zabývám se především těhotenskou fotografií a portrétním focení jednotlivců a rodin. Mám dvě dcery a tak poslední čtyři roky vnímám fotografii také z pozice mámy.

Focením se zabývám už 10 let, z toho 6 let se focení věnuji profesionálně. Poslední dobou jsem si velmi oblíbila studiové focení ve svém ateliéru, který se nachází v Šardicích.

Ve své tvorbě se snažím o nadčasové portréty, chci aby působily umělecky a přitom autenticky a vyjadřovaly vás a vaši rodinu.

K mé cestě fotografky vedla dlouhá cesta, ale ke kreativě jsem měla vždy blízko. Jako malá jsem uvažovala o několika profesích: spisovatelce, podnikatelce, letušce či učitelce. V pozdějších letech mě zajímala i psychologie, interiérový design či grafika a web design.

Vnímám to jako osudovou práci, jelikož se všechny představy o tom,  co bych mohla v budoucnu dělat setkávají právě v práci fotografky. 😀

Jsem znamením rak. Miluju vývar s knedlíčkama. Běžně jsem introvert, nejvíc mě potěšíte dobrou knížkou, kvalitním čajem. Ale když to situace vyžaduje, dokážu být i extrovert a s kapkou alkoholu mě nepoznáte. 😀

Momentálně se ve svém volném čase bavím naším domem a zahradou.