Kapky vzpomínek.

Jen čas ukáže, co je opravdu důležité…

EMOCE

Ty jsou důležité. Nebudete mít čas na myšlenky, jak vypadáte. Pracuji při focení tak, aby na fotkách bylo poznat, že si to užíváte a co jeden k druhému cítíte.

FOTEK JAKO KAPEK

Po focení mažu jen ty fotky, které se mi opravdu nepovedly a všechny nabídnu k výběru. Proč mít u sebe kopu fotek, které nejsou pro mě, ale pro vás?

(NE)UPRAVENÉ (NE)POSKYTUJI

Už jste to určitě slyšeli: “Neupravené fotografie neposkytuji!”. Já taky ne, protože žádné nemám. Hned po focení upravím všechny a teprve poté co uvidíte hotové fotky, si můžete vybrat kolik fotek chcete a kolik za ně zaplatíte. Množství není dáno balíčky, kde musí počet fotek sedět, můžete si vybrat prostě podle toho, které fotky se vám líbí.

PRO VŠECHNY

Ještě jste se nikdy fotit nebyli, jste nejistí a máte strach, že to nedopadne podle vašich představ? Nenutím vás rovnou kupovat balíčky o 15 a více fotkách. Nutná je jen záloha za čas, který spolu focením strávíme a podle toho, jak vše dopadne je už na vás, kolik výsledných fotek si odnesete.

TISK JE VE VAŠICH RUKOU

Neurčuji vám, jaký formát tištěných fotek dostanete. Místo toho vám raději poskytnu slevy k mým dodavatelům a vše si zařídíte podle vašich představ.

Kdo že to jsem?

Něco o fotografce.

„V životě se někdy musíš pro něco rozhodnout a někdy se zase něco rozhodne pro tebe.“
Ačkoliv si myslím, že to konečné rozhodnutí začít fotit profesionálně, bylo mým vlastním, bez dalších zásahů zvenčí a vlastně, kdyby se jen nějaká drobnost v mém životě stala jinak, nejspíš bych k tomuto cíli nedospěla, takže svým způsobem se samo focení rozhodlo pro mě.

U nás v rodině měla fotka i video své místo a já mám tak spoustu “živých” vzpomínek i z doby, kdy jsem byla tak malá, že bych si nic neměla pamatovat. Fotit jsem začala dokonce už na základní škole, kdy mě zasáhlo blogování a fotky jednu dobu tvořili část mých blogových příspěvků. Mým hlavním zájmem v té době nicméně byla grafika, což mě přivedlo k Photoshopu. A tím se rozhodlo i mé pokračování na střední školu se zaměřením na informatiku.
Vysoká škola byla trochu krok vedle, ale právě v této době se ke mně fotografie vrátila úplnou oklikou. Nejen že jsem začala o fotografování vážně uvažovat a začala podnikat kroky ke své první zrcadlovce, ale tak nějak věřím, že měla prsty i v tom, kam směřuji dnes…

Jinak o mě všichni ví, že jsem vášnivá čtenářka (hlavně fantasy knih), místo úprav fotek prokrastinuju sledováním anime, z barev mám nejraději růžovou. Mimo focení mě můžete potkat v Bartechu v Hodoníně, kde pracuji jako asistentka odbytu a marketingu. A kromě práce a focení je mou další náplní dojíždění do Zlína na UTB, kde dávám poslední šanci vysokoškolskému titulu v oboru Marketingové komunikace.

Vše, co potřebujete o focení vědět, najdete krásně rozepsané v obchodních podmínkách. Ty byste si měli určitě přečíst ještě předtím, než se dostanete k rezervaci termínu.
Informace o cenách jsou samozřejmě v ceníku.

Kde mě najdete?

Kde mám své účty jak na facebooku, instagramu? Kde jinde si můžete prohlédnout moje fotografie?
Těch je spousta a tyto jsou mé nejpoužívanější.

Kontakt.

Můžete se mi ozvat na sociálních sítítích (facebook, instagram) nebo mi napiště email.

Jste na správném místě!

Co o mě říkáte Vy.

Za každou referenci dávám jednu fotografii zdarma.
Stačí si jednu vybrat a po publikování hodnocení na mých
facebookových stránkách se o ni přihlásit.

Kateřina Benešová

Svatba

8. 9. 2018

“Velice šikovná slečna, její fotky mají duši a svoji práci dělá s láskou! Moc doporučujeme.”

Kateřina Benešová

Kateřina Horáková Pavlíková

Rodinné focení

25. 10. 2018

“Moc děkujeme Danči za fotky. Umí skvěle vystihnout ten pravý okamžik a rozesmát děti. Ráda jí udělám reklamu a doporučím všem známým!”

Kateřina Horáková Pavlíková

Veronika Studýnková

Svatba

23. 6. 2017

“Chtěla bych touto cestou poděkovat, za trpělivost, ochotu a nádherne fotky 🙂 Děkujeme moc a vřele Všem doporučujeme.”

Veronika Studýnková

Hulovi

Newborn

21. 10. 2017

“Danielka je strašně moc šikovná, nechávala jsem fotit malou v prvním měsíci a Danča to s miminkama neskutečně umí, je opatrná, trpělivá, ochotná a moc sympatická. Určitě se budeme vracet a všem také doporucujeme.”

Hulovi