Deprecated: Funkce Redux::setExtensions není podporována už od verze Redux 4.3! Použijte prosím raději funkci Redux::get_extensions( $opt_name, $path ). in /data/web/virtuals/136257/virtual/www/domains/kapkavzpominek.cz/wp-includes/functions.php on line 5213
Kapka vzpomínek • Ceník fotografických služeb

POZOR!!! Od 1. 5. 2022 dochází ke změně ceníku. Pro aktuální ceny a dostupné termíny piště na email foto@kapkavzpominek.cz. Děkuji a přeji krásný den. 🙂

MINI
CZK250,-ks5-10 ks fotografií
  • focení max. 1.5 hod.
  • 70-150 ks fotografií v náhledech
  • černobílá verze fotografií
  • předávací galerie umožňující přímou objednávku tisku dle vašich představ
STANDARD
CZK180,-ks11 a více ks fotografií
  • focení max. 1.5 hod.
  • 70-150 ks fotografií v náhledech
  • černobílá verze fotografií
  • předávací galerie
  • tisk fotografií ve formátu 13x18

Pokud jste nenašli odpověď na to, co vás zajímá, napište mi na email nebo do zprávy na facebooku.

Chci si vás objednat na focení svatby, který balíček mám zvolit?

Na svatební focení se tento ceník nevztahuje, pro něj mám vytvořen zcela samostatný a najdete jej jen o kousek níže.

Vysvětlete mi, jak balíčky fungují?

Před každým focení požaduji zaplacení zálohy ve výši 700,- ať už předem na účet nebo v hotovosti v den focení. Po focení mám cca týden na zaslání náhledů, které již v průběhu třídění upravuji. Do galerie vám tedy nahrávám již „hotové“ fotky, ze kterých můžete vybírat. Ve finále pouze upravuji nedostatky pleti a převádím do černobílé verze. Teprve po zaslání náhledů se můžete rozhodnout, který balíček využijete.

Pokud bylo cílem focení jen pár fotek a stačí vám jich pouze 5, pak již není třeba nic doplácet, protože tyto jsou v ceně zálohy. Jakmile se množství navyšuje, je vždy třeba si hlídat, do které kategorie balíčku spadáte. Je-li vaším cílem mít z focení například 8 fotek, pak je cena za ks 140,- a tedy celková cena je 1120,- (140,- x 8 ks), ale protože mám od vás zálohu, tak se z této celkové ceny odečte a váš doplatek bude 420,-.

Vzhledem k tomu, že vám jako náhledy posílám již výsledné foto a vy tak můžete vidět, jak bude finální fotografie vypadat. Je třeba tento doplatek uhradit předem. Teprve poté vám posílám kompletní galerii vašich zakoupených fotografií.

Ty navíc nahrávám do speciální galerie, odkud můžete přímo objednávat tisk, který je již na vaše náklady. Nepředevám žádné předem určené balíčeky tištěných fotografií, ale nechávám tohle zcela ve vaší režii, jelikož ne všichni chtějí stejný typ tištěných fotografí. Můžete si tak sami určit, zda je pro vás vhodnější formát 13×18 nebo 10×15 a nebo si prostě objednáte tisk fotky na plátno.

Jako fotograf mám u mnou oveřených firem nasmlouvané o něco lepší ceny, takže kde tisknout v super kvalitě a za lepší ceny je vždy součástí „předání“ fotografií. A pokud bych vám snad zapomněla doporučit, kde tisknu já, tak se mi připomeňte. 🙂

Co když si objednám určitý počet fotek a za čas bych chtěla ze stejné série focení ještě nějakou dokoupit?

Náhledy, které vás posílám, zůstanou v galerii uloženy nějakou dobu, je tedy možné, že se k fotkám za půl roku vrátíte a zjistíte, že se vám začala líbit fotografie, kterou jste předtím přehlédli a musíte ji mít.

V takovém případě se vše odvíjí od počtu fotek, které jste si původně objednali. Pokud jste jich chtěli pouze pět, pak další fotografie je co do počtu šestá a tak spadá do balíčku, kdy po vás budu chtít 140,-/fotografii. Pokud jste si jich původně objednali 10 a teď byste rádi jedenáctou, jste už ve vyšším balíčku a proto po vás budu chtít jen 125,-/fotografii.

Na jaké focení se tyto balíčky vztahují?

Abychom to měli všichni jednodušší a neměli zmatky v tom, jaké ceny jsou za těhotenské focení nebo za focení celé rodiny, platí tyto ceny na všechny druhy focení. Pouze svatby a jiné reportáže jako křtiny, focení narozenin a další, které jsou časově náročnější než 1,5 hodiny a výstup fotek je tak daleko vyšší, mají své vlastní ceníky.

Je tak úplně jedno, jestli na focení veznete i babičku s dědečkem, svoje sourozence s dětmi a budete chtít vyfotit jak každou rodinu zvlášť, tak celou rodinu se třemi generacemi. A do toho třeba ještě jenom vás samotnou s těhotenským bříškem. Je však nutné mě předem upozornit a sdělit mi podrobnosti, ale jinak jsem pro všechny špatnosti. 🙂

Kromě rodinných fotografií je možné u mě nechat vyfotit i svatbu, křtiny nebo se zúčastnit tzv. mini focení, které jsou cenově zvýhodněné, jelikož je focení vyhrazeno méně času a jedná se o předem připravené akce.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Ať už sháníte dárek na narozeniny nebo na Vánoce, dokonce snad i na svatbu, vždy je možné obdarovat blízké fotkami. Vzhledem k tomu, že se snažím svůj ceník udržovat univerzální, je možné vyhotovit poukaz na téměř jakoukoliv částku. 🙂