Jak fotím.

Snažím se k focení přistupovat trochu jinak, než jste pravděpodobně zvyklí. Věnujte tedy pozornost pročtení obchodních podmínek, kde najdete veškeré informace včetně termínů, plateb, způsobů předání a případné reklamace.

(NE)UPRAVENÉ (NE)POSKYTUJI

Už jste to určitě slyšeli: “Neupravené fotografie neposkytuji!”. Já taky ne, protože neupravené fotky nemám. Hned po focení upravím všechny a teprve poté co uvidíte hotové fotky, si můžete vybrat kolik fotek chcete a kolik za ně zaplatíte.

NASKLÁDEJ SI SVŮJ BALÍČEK

Ještě jste se nikdy fotit nebyli, jste nejistí a máte strach, že to nedopadne podle vašich představ? Nenutím vás rovnou kupovat balíčky o 15 a více fotkách. Nutná je jen záloha za čas, který spolu focením strávíme a podle toho, jak vše dopadne, je už na vás, kolik výsledných fotek si odnesete.

JEDNOTNÁ CENA

Aby bylo vše trochu jednoduší, ceník rodinného focení je platný pro všechny druhy i jiných klasických focení jako těhotenské, párové (rande).

Ceník rodinného focení.

Rodinným focením mám na mysli jakékoliv fotky vás a vašich blízkých. Spadá do toho tedy jak klasické focení s vaší rodinou, tak párové focení, těhotenské focení a nebo i jen portrétní focení jedné osoby. Prostě cokoliv, co není svatba ani jiná další větší akce.

Před každým focením vyžaduji zálohu 700,- buď předem na účet nebo v den focení v hotovosti.

MINI
CZK140,-ks5-10 ks fotografií
  • focení max. 1.5 hod.
  • 70-150 ks fotografií v náhledech
  • černobílá verze fotografií
  • předávací galerie umožňující přímou objednávku tisku dle vašich představ
STANDARD
CZK125,-ks11-30 ks fotografií
  • focení max. 1.5 hod.
  • 70-150 ks fotografií v náhledech
  • černobílá verze fotografií
  • předávací galerie umožňující přímou objednávku tisku dle vašich představ

Nejčastější dotazy.

Pokud jste nenašli odpověď na to, co vás zajímá, napište mi na email nebo do zprávy na facebooku.

Chci si vás objednat na focení svatby, který balíček mám zvolit?

Na svatební focení se tento ceník nevztahuje, pro něj mám vytvořen zcela samostatný a najdete jej jen o kousek níže.

Vysvětlete mi, jak balíčky fungují?

Před každým focení požaduji zaplacení zálohy ve výši 700,- ať už předem na účet nebo v hotovosti v den focení. Po focení mám cca týden na zaslání náhledů, které již v průběhu třídění upravuji. Do galerie vám tedy nahrávám již “hotové” fotky, ze kterých můžete vybírat. Ve finále pouze upravuji nedostatky pleti a převádím do černobílé verze. Teprve po zaslání náhledů se můžete rozhodnout, který balíček využijete.

Pokud bylo cílem focení jen pár fotek a stačí vám jich pouze 5, pak již není třeba nic doplácet, protože tyto jsou v ceně zálohy. Jakmile se množství navyšuje, je vždy třeba si hlídat, do které kategorie balíčku spadáte. Je-li vaším cílem mít z focení například 8 fotek, pak je cena za ks 140,- a tedy celková cena je 1120,- (140,- x 8 ks), ale protože mám od vás zálohu, tak se z této celkové ceny odečte a váš doplatek bude 420,-.

Vzhledem k tomu, že vám jako náhledy posílám již výsledné foto a vy tak můžete vidět, jak bude finální fotografie vypadat. Je třeba tento doplatek uhradit předem. Teprve poté vám posílám kompletní galerii vašich zakoupených fotografií.

Ty navíc nahrávám do speciální galerie, odkud můžete přímo objednávat tisk, který je již na vaše náklady. Nepředevám žádné předem určené balíčeky tištěných fotografií, ale nechávám tohle zcela ve vaší režii, jelikož ne všichni chtějí stejný typ tištěných fotografí. Můžete si tak sami určit, zda je pro vás vhodnější formát 13×18 nebo 10×15 a nebo si prostě objednáte tisk fotky na plátno.

Jako fotograf mám u mnou oveřených firem nasmlouvané o něco lepší ceny, takže kde tisknout v super kvalitě a za lepší ceny je vždy součástí “předání” fotografií. A pokud bych vám snad zapomněla doporučit, kde tisknu já, tak se mi připomeňte. 🙂

Co když si objednám určitý počet fotek a za čas bych chtěla ze stejné série focení ještě nějakou dokoupit?

Náhledy, které vás posílám, zůstanou v galerii uloženy nějakou dobu, je tedy možné, že se k fotkám za půl roku vrátíte a zjistíte, že se vám začala líbit fotografie, kterou jste předtím přehlédli a musíte ji mít.

V takovém případě se vše odvíjí od počtu fotek, které jste si původně objednali. Pokud jste jich chtěli pouze pět, pak další fotografie je co do počtu šestá a tak spadá do balíčku, kdy po vás budu chtít 140,-/fotografii. Pokud jste si jich původně objednali 10 a teď byste rádi jedenáctou, jste už ve vyšším balíčku a proto po vás budu chtít jen 125,-/fotografii.

Na jaké focení se tyto balíčky vztahují?

Abychom to měli všichni jednodušší a neměli zmatky v tom, jaké ceny jsou za těhotenské focení nebo za focení celé rodiny, platí tyto ceny na všechny druhy focení. Pouze svatby a jiné reportáže jako křtiny, focení narozenin a další, které jsou časově náročnější než 1,5 hodiny a výstup fotek je tak daleko vyšší, mají své vlastní ceníky.

Je tak úplně jedno, jestli na focení veznete i babičku s dědečkem, svoje sourozence s dětmi a budete chtít vyfotit jak každou rodinu zvlášť, tak celou rodinu se třemi generacemi. A do toho třeba ještě jenom vás samotnou s těhotenským bříškem. Je však nutné mě předem upozornit a sdělit mi podrobnosti, ale jinak jsem pro všechny špatnosti. 🙂

Speciální ceníky.

Kromě rodinných fotografií je možné u mě nechat vyfotit i svatbu, křtiny nebo se zúčastnit tzv. mini focení, které jsou cenově zvýhodněné, jelikož je focení vyhrazeno méně času a jedná se o předem připravené akce.

Kapky štěstí.

Abyste ode mě neodcházeli jen s “kapkami” ale přímo s “louží” fotek a dalších produktů, zde najdete, co vše můžete zajistit přímo u mě.

DOPORUČÍM KVALITNÍ DODAVATELE

Ne všechny věci by vás přišly výhodněji, pokud bych je měla zařizovat já. Navíc dnes existuje tolik možností, jak si nechat fotky vyvolat/vytisknout, konkurovat jim je pro mě nemožné. Abyste ale ode mě neodcházeli s prázdnou, u některých dodvatelů můžu využívat slev pro fotografy a tak nevidím důvod, proč vám nenabídnout alespoň tyto spolu s doporučením, kde to opravdu umí.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Ať už sháníte dárek na narozeniny nebo na Vánoce, dokonce snad i na svatbu, vždy je možné obdarovat blízké fotkami. Vzhledem k tomu, že se snažím svůj ceník udržovat univerzální, je možné vyhotovit poukaz na téměř jakoukoliv částku. 🙂

Co o mě říkáte Vy.

Za každou referenci dávám jednu fotografii zdarma.
Stačí si jednu vybrat a po publikování hodnocení na mých
facebookových stránkách se o ni přihlásit.

Kateřina Benešová

Svatba

8. 9. 2018

“Velice šikovná slečna, její fotky mají duši a svoji práci dělá s láskou! Moc doporučujeme.”

Kateřina Benešová

Kateřina Horáková Pavlíková

Rodinné focení

25. 10. 2018

“Moc děkujeme Danči za fotky. Umí skvěle vystihnout ten pravý okamžik a rozesmát děti. Ráda jí udělám reklamu a doporučím všem známým!”

Kateřina Horáková Pavlíková

Veronika Studýnková

Svatba

23. 6. 2017

“Chtěla bych touto cestou poděkovat, za trpělivost, ochotu a nádherne fotky 🙂 Děkujeme moc a vřele Všem doporučujeme.”

Veronika Studýnková

Hulovi

Newborn

21. 10. 2017

“Danielka je strašně moc šikovná, nechávala jsem fotit malou v prvním měsíci a Danča to s miminkama neskutečně umí, je opatrná, trpělivá, ochotná a moc sympatická. Určitě se budeme vracet a všem také doporucujeme.”

Hulovi