SOUHLAS SE ZVEŘEJNĚNÍM FOTOGRAFIÍ

Z důvodu zavádění tzv. GDPR opatření pro zacházení s osobními údaji již není pro mě možné publikovat vaše fotografie bez vašeho výslovného souhlasu. Proto bych vás chtěla poprosit o udělení souhlasu (i dodatečného) prostřednictvím tohoto formuláře. Udělený souhlas se vztahuje na všechny účastníky focení (děti, manžel atd.) V případě poskytnutí souhlasu pro soutěže mohou být vaše fotografie dále zpracovávány organizátorem soutěže a zveřejněny prostřednictvím kanálů, které používá.


V případě, že jste mi již v minulosti souhlas udělili a přejete si tento souhlas vzít zpět, vyplňte pouze u možnosti "Uděluji souhlas..." odpověď "NE" a další otázky již nevyplňujte. Pokud jste mi vaše fotografie dovolili použít na tištěné materiály, budou tyto materiály spotřebovány a na další dotisky již vaše fotografie použity nebudou. Budou smazány příspěvky na facebooku a webových stránkách, pokud takové jsou.

Souhlas je chápán tak, že se týká i dalších osob účastnících se focení. V případě, že například manžel nebo přítel nesouhlasí s jejich zveřejněním, není možné mi tento souhlas udělit.

Můžete označit více možností.

V případě, že existují pouze některé fotografie, které za žádnou cenu nesmím zveřejnit, uveďte jejich čísla níže...