Kapky štěstí.

Štěstí je třeba jít naproti a proto jsem se rozhodla založit VIP klub pro ty z vás, kdo se ke mě vrací. Jako VIP zákazník máte nárok na zajímavé slevy a zvýhodněné ceny dalších služeb jako tisk fotografií a další.

TISK

Objednejte si u mě tisk fotek za mé nákupní ceny. V případě velkoformátových tisků nabízím konzultace nebo ukázky výsledných produktů, abyste měli jistotu, že vybraný materiál odpovídá vašim představám a požadavkům.

SLEVY NA DALŠÍ FOCENÍ

Už jste se u mě byli fotit a utratili nějakou částku? Pak máte nárok na slevu při dalším focení. Čím častěji mých služeb budete využívat, tím větší slevy na vás čekají.

Podmínky.

Jedinou podmínkou pro čerpání výhod VIP zákazníka je pravidelně se objednávat k focení. Plně postačí 1x ročně za minimální částku.

Vaše roční útraty jsou sčítány do uskutečněného obratu a z něj určuji slevu pro další focení. Pokud jste tedy za rok 2017 a 2018 provedli útratu za 4200,-, vaše sleva na další focení v roce 2019 činí 4,2%. Pokud se v tomtéž roce objednáte dvakrát, vždy slevu, počítám z vašeho posledního celkového obratu, tedy tak, aby sleva byla co nejvyšší. Maximální slevy, které lze dosáhnout je 20%.

V případě, že některý rok vynecháte, pro následující rok pro vás platí běžné ceny tisků a váš uskutečněný obrat se sčítá od začátku. Nemáte tedy nárok na jakékoliv předcházející slevy.

Máte-li tedy za sebou uskutečněné focení, můžete požádat o přístup do facebookové skupiny, kde sdílím více informací včetně aktuálních ceníků. Pokud odkaz nefunguje, napište mi vaši emailovou adresu, kterou se na FB přihlašujete a zašlu vám pozvání. Případně si můj soukromý FB profil přidejte do přátel.

Jste na správném místě!

Co o mě říkáte Vy.

Za každou referenci dávám jednu fotografii zdarma.
Stačí si jednu vybrat a po publikování hodnocení na mých
facebookových stránkách se o ni přihlásit.

Kateřina Benešová

Svatba

8. 9. 2018

“Velice šikovná slečna, její fotky mají duši a svoji práci dělá s láskou! Moc doporučujeme.”

Kateřina Benešová

Kateřina Horáková Pavlíková

Rodinné focení

25. 10. 2018

“Moc děkujeme Danči za fotky. Umí skvěle vystihnout ten pravý okamžik a rozesmát děti. Ráda jí udělám reklamu a doporučím všem známým!”

Kateřina Horáková Pavlíková

Veronika Studýnková

Svatba

23. 6. 2017

“Chtěla bych touto cestou poděkovat, za trpělivost, ochotu a nádherne fotky 🙂 Děkujeme moc a vřele Všem doporučujeme.”

Veronika Studýnková

Hulovi

Newborn

21. 10. 2017

“Danielka je strašně moc šikovná, nechávala jsem fotit malou v prvním měsíci a Danča to s miminkama neskutečně umí, je opatrná, trpělivá, ochotná a moc sympatická. Určitě se budeme vracet a všem také doporucujeme.”

Hulovi